Perfecta Mama

ilość produktów: 5

Linia Perfecta Mama to nowoczesne preparaty stworzone przez wykwalifikowanych farmaceutów z myślą o kobietach w ciąży (od 4. miesiąca),po porodzie oraz w czasie karmienia piersią.

Głównym zadaniem specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych z tej serii jest zapobieganie rozstępom, łagodzenie bólu piersi oraz przeciwdziałanie cellulitowi. Niezwykle ważna jest również poprawa jędrności skóry, która w tym magicznym dla każdej kobiety okresie, jest wystawiona na silną próbę.

Formuły zastosowane, w każdym z produktów, zostały wyselekcjonowane i przygotowane niezwykle starannie, aby przy użyciu zaawansowanej technologii zagwarantować szybkie i skuteczne działanie, całkowicie bezpiecznie dla matki i dziecka. Właśnie dogłębnej analizie zyskały one pozytywną opinię INSTYTUTU MATKI I DZIECKA. Receptury oparte są na naturalnych, roślinnych komponentach, polecanych na oddziałach ginekologiczno-położniczych. Nasze specyfiki są bogate w wyciąg z liści kapusty, korę dębu, kwas foliowy czy probiotyki. Produkty zostały przebadane dermatologicznie i klinicznie.

Produkty linii Perfecta Mama rekomenduje Jeannette Kalyta, najbardziej znana polska położna. Od 30 lat pracuje w szpitalu, przyjęła ponad 3,5 tys. porodów i z niesłabnącym zaangażowaniem dba o to, by kobiety rodziły w poczuciu bezpieczeństwa, a noworodki były traktowane z szacunkiem.

pixel