Samoopalacze

ilość produktów: 12

Gdy naturalna opalenizna jest nieosiągalna, sięgamy po samoopalacze, które stanowią bezpieczną alternatywę dla promieni słonecznych. Szczególnie w okresie wiosennym, kiedy słońce jeszcze nie rozpieszcza ciepłymi muśnięciami, aplikujemy je na twarz i resztę ciała. Jakie są zalety samoopalaczy i ich rodzaje? Sprawdź!

Dlaczego warto wybrać samoopalacz do ciała?

Zmiana barwy skóry o jeden lub dwa odcienie jest możliwa przez kontakt preparatu z naskórkiem. Samoopalacze do twarzy i ciała umożliwiają osiągnięcie wybranego przez Ciebie tonu karnacji bez konieczności wizyty w solarium. Dzięki ich regularnemu stosowaniu dostrzeżesz korzystne zmiany szczególnie po zimie, kiedy skóra jest wysuszona i wymaga dodatkowej pielęgnacji. Zanim dostarczysz skórze naturalnego słońca, sięgnij po samoopalacze, które subtelnie nadadzą cerze kolorytu.

Jakie korzyści daje samoopalacz do twarzy i ciała?

Chcesz uzyskać bezpieczną opaleniznę bez wizyty w solarium lub wielogodzinnych seansów na plaży? Samoopalacz do ciała i twarzy zapewni to, czego potrzebujesz bez względu na porę roku! Dodatkowo zawarte w nim składniki doskonale pielęgnują skórę. Sięgnij po balsamy brązujące, gdy chcesz uzyskać natychmiastowy efekt opalenizny. Jeśli zależy ci na długotrwałym efekcie, wybierz balsamy stopniowo brązujące. Ich działanie bazuje na sukcesywnym zwiększaniu intensywności opalenizny wraz z kolejnymi dniami aplikacji. Samoopalacze są chętnie stosowane przez osoby, które muszą borykać się z czerwieniejąca od słońca skórą. Nie możesz uzyskać pięknej naturalnej opalenizny? Sięgnij po samoopalacz w piance, w formie balsamu czy chusteczki samoopalającej.

Jak wybrać najlepszy samoopalacz dla siebie?

W ofercie sklepu edax.pl znajdziesz kosmetyki brązujące i samoopalacze odpowiednie dla Twojego typu skóry. Oferujemy kosmetyki zarówno do jasnej, jak i ciemnej karnacji a także takie, które można stosować do każdego typu karnacji. Warto pamiętać też, że skóra twarzy jest delikatniejsza od skóry ciała i kosmetyki do niej muszą być delikatniejsze oraz uwzględniać jej specjale potrzeby, np. nawilżanie. Szukając odpowiedniego dla siebie preparatu zwróć także uwagę na sposób jego aplikacji. Kosmetyki w piance wybierane są najczęściej, ze względu na łatwą aplikację oraz szybkie wchłanianie. Spójrz na warianty samoopalaczy w edax.pl i wybierz odpowiedni dla siebie!

pixel