Perfecta Fenomen C

ilość produktów: 24

Fenomen C TH – kosmetyki z witaminą C
Wykorzystywanie w produkcji kosmetyków witaminy C jest sprawdzonym sposobem na to, by użytkowniczkom i miłośnikom kremów, peelingów, maseczek i innych produktów zapewnić piękny wygląd skóry. My z dobrodziejstwa kwasu L-askorbinowego czerpiemy, tworząc gamę kosmetyków Fenomen CTH dla osób dojrzałych, które chcą przedłużyć młodość swojej skóry.

Rola witaminy C w organizmie
Organizm ludzki nie syntetyzuje witaminy C samodzielnie, dlatego powinna ona być dostarczana w pożywieniu oraz za pomocą preparatów kosmetycznych. Witamina C jest silnym antyoksydantem, czyli spowalnia procesy starzenia, ale zwalcza też wolne rodniki i chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Jeśli dostarczymy ją w kremie, maseczce, a nawet podkładzie, stymulować będzie syntezę kolagenu, który odpowiada za prawidłowe nawilżenie skóry i jej odpowiednie napięcie. Kosmetyki z witaminą C chronią też skórę przed powstawaniem przebarwień i uszczelniają naczynia krwionośne.

Kosmetyki z witaminą C – właściwości
Seria kosmetyków do ciała i twarzy Fenomen CTH Perfecta poprawia kondycję skóry i wspomaga w zachowaniu jej zdrowego i młodego wyglądu przez długie lata. Kwas askorbinowy spłyca zmarszczki, poprawia elastyczność oraz gęstość skóry. Ma działanie przeciwzapalnie, kojące, regenerujące i wzmacniające, a nawet usuwa przebarwienia, zwłaszcza po zbyt długim przebywaniu na słońcu. Skóra pod wpływem kosmetyków z witaminą C rozjaśnia się, wygląda zdrowiej, mniej się przetłuszcza, jest naprężona i gładka, a niedoskonałości pojawiają się rzadziej. Stworzyliśmy całą serię produktów, które można wykorzystywać codziennie, dbając o młodą i zdrową skórę.

pixel