Perfecta Express Slim

ilość produktów: 4

Perfecta Express Slim- Wizyty na siłowni zdają się być przyjemniejsze, gdy mamy wsparcie – niezależnie od tego czy jest to trener czy najlepsza przyjaciółka. Marka Perfecta przysłuchując się faktycznym potrzebom współczesnych kobiet, stworzyła linię Express Slim, która daje wsparcie jakiego potrzebuje nasze ciało.

Perfecta Express Slim to sześć innowacyjnych kosmetyków stworzonych z myślą o kobietach, które chcą upiększyć swoje ciało. Produkty podzielono na trzy kategorie oznaczając je prostymi symbolami, a wszystko po to, by ułatwić dobór odpowiedniego produktu do swoich potrzeb. Kosmetyki ACTIVE 95% dedykowane są aktywnym kobietom. Stosuje się je po zajęciach, dla wzmocnienia efektu treningu. Produkty TURBO 95% charakteryzują się intensywnym działaniem i osiąganiem szybkich efektów. Kosmetyki DETOX stworzone na bazie naturalnych wyciągów roślinnych.

Bez względu na to czy spędzasz na siłowni długie godziny, czy chcesz ujędrnić skórę bez wychodzenia z domu, Perfecta Express Slim przygotuje Twoje ciało do nadchodzącego sezonu letniego przez co doda Ci przebojowości.

A jedno wiadomo na pewno – najpiękniejsza kobieta, pewna siebie kobieta!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel